5 годинний семінар-тренінг

Травматичний пістолет як засiб самооборони та захисту.

 • Техніка безпеки при поводженнi зi зброею
 • Можливостi травматичного пiстолета, проведеннi тести та ïх результати.
 • Проблеми які можуть статись пiд час стрiльби з травматичного пiстолета ( утикання, осiчка, закус, свiчка, недосил набою в патронник та iншi)

Практична частина в тирi

 • Базовi аспекти прицiльноï стрiльби.
   1. Стiйка
    Хват
    Прицiлювання
    Дихання
    Обробка спускового гачка
 • Скрите носiння травматичного пiстолета ( кабура, сумка)
 • Швидкiсне приведеннч зброï в бойову готовнiсть, та пострiл.
 • Усунення проблем при стрiльбi з травматичного пiстолета ( осiчка недосилання набою в патронник, утикання, клин, свiчка)

Зачотнi вправи

 • Вправа на рефлекторну реакцiю (Виконуеться з допомогою электронноï мiшенi) Задача : Стрiлець рухаеться вперед по напрямку до мiшенi, коли вiн перетне невидемий інфрачервоний промінь, мiшень рiзко пiднiмиться. В Цей момент стрiлець повинен швидко вiдiйти в сторону з лiнiï вогню, витягти з кобури, або з пiстолетноï сумки cвою зброю, привести ïï в бойову готовнiсть, та провести три пострiли в мiшень, яка емiтує злочинця з ножем чи пiстолетом.Час на викрнання 3.50 сек.
 • Вправа «Ель Президент» ( зарахункова вправа працiвникив особистоï охорони) Виконання:Мiшенi- 4 штукиВiдcтань — 8 метрiвКiлькiсть пострiлiв — 16Кiлькiсть магазинiв — 2 Стрiлець стоïть спиною до мiшенiв, за сигналом таймеру розвертається до них обличям, приводить зброю в бойову готовнiсть, та обстрiлює кожну мiшень двома пострiлами з лiва на право, потiм мiняє магазин, та знов проводить по два пострiли з права на лiво. Час на виконання 9 секунд.
 • Вправа модельована.»Напад на Офис»Виконання: Стрiлець сидить за столом в oфiсi , раптом дверi розчиняються i в офiс забiгають трое злочинцiв — двоє з ножами , а один з помповою рушницею. Стрiльцю потрiбно вiдпрацювати мiшенi згiдно приоритету загрози.Час на викрнання 7 секунд.
Елiн Сергiй Миколайович 1975 р.н. Боєць спецпiдроздiлу УБОЗ УМВС «Сокiл» у минулому. Засновник та керiвник ГО Спортивний Центр Особистоï Безпеки «Шосте Чуття» м. Запорiжжя Керiвник вiдокремленного пiдроздiлу Нацiональноï Федерацiï Воєнно-прикладного Хортiнгу Украïни в Запорiжськiй областi Автор навчального посiбника з вогневоï пiдготовки для охорони, iнкасаторiв та тiлоохоронцiв. Автор Методу вогневоï пiдготовки «Горяче Холостiння» за допомогою пневматичноï та airsoft зброï. Автор спецкурсу » Оборонно-захистна стрiльба з короткоï та надкороткоï вiдстанi, з використанням нелiнiйноï ударноï технiки.» Iнструктор із захистноï cтрiльби. З моменту заснування спортивного центру «Шосте Чуття» в нас пройшли базовий та спецiалiзований курси, близко 6000 громадян, також було надано допомогу в пiдготовцi бiйцiв спецпiдроздiлу «Циклон» для прийнятия участi в мiжнародному чемпiонатi «Багатоборство Тiлоохоронцiв 2016р» м. Чернiгiв Регулярно проводимо семiнари та тренiнги для «Професiйне Объеднання Тiлоохоронцiв» та працiвникiв полiцiï м. Кривого Рогу. 07.08.2020 о 10:00 Ціна: 400грн\людина Запис за тел.: 099 007 13 51