Контроль доступу

Система контроля доступом

Система контролю доступу

Система контролю доступу виключає потрапляння на територію об’єкта осіб, які не мають відношення до діяльності агентства.

Пристрої контролю доступу

Пристрої контролю доступу дозволяють клієнту контролювати відвідувачів і курирувати через охорону про дозвіл або заборону проходу на територію.

Контроль доступу в приміщенні

Контроль доступу в приміщенні – необхідність, охоронці нашого агентства забезпечать допуск тільки тих осіб, яких укаже клієнт. Така система виключає можливість проникнення сторонніх за рахунок професіоналізму наших співробітників, що виконують свою роботу на найвищому рівні.

   
Система контролю управління accesscontrol_2

Система контролю доступу в приміщення буде встановлена провідними фахівцями і включає в себе систему перепусток, які видаються всьому персоналу, без яких допуск на територію буде закритий.

Контроль управління доступу

Контроль управління доступу забезпечується нашими кращими співробітниками. Високий рівень підготовки і великий досвід у сфері охорони дозволяють охоронцям виконувати свою роботу на найвищому рівні.

Установка контролю доступу

Установка контролю доступу виконується фахівцями і пропонується як варіант посилення безпеки об’єкта на консультації щодо захисту території, що охороняється.

Установка системи контролю доступу

Установка системи контролю доступу – свідомо правильне рішення, якщо воно обговорено з представниками агентства, що забезпечує захист. Найчастіше такі заходи знижують імовірність небезпечної події на всьому периметрі охорони.

Вартість послуги: договірна