ЛІЦЕНЗІЇ

Ринок охоронних послуг в Україні розвивається досить динамічно. Для споживача це, безсумнівно, позитивний фактор. Конкуренція сприяє зменшенню цін. Кожен клієнт може скористатися послугами того агентства, яке пропонує найпривабливіші умови. Але чим ширше вибір,тим більша ймовірність помилки. Щоб захистити  споживачів від непрофесіоналів, охоронна діяльність ліцензується.

Доведена кваліфікація

Наявність ліцензії – це безперечне підтвердження професіоналізму співробітників і всього агентства.

Професіоналізм Інекс підтверджений двома ліцензіями Міністерства Внутрішніх Справ України, якими агентству дозволяється здійснювати охорону як громадян, так об’єктів різних форм власності. Хочеться підкреслити, що такі ліцензії видаються тільки в тому випадку, якщо в агентстві працює персонал відповідної кваліфікації. Тобто наявність такої ліцензії можна розглядати як своєрідний сертифікат якості.

Щоб ефективно охороняти квартиру, будинок або великий промисловий об’єкт, необхідно змонтувати систему сигналізації і відеоспостереження. Отже, необхідні фахівці з проектування, монтажу та налагодження спеціалізованого обладнання і мереж. Якщо ці фахівці працюють спільно з фахівцями охорони, то вдається створити оптимальну систему охорони, що максимально відповідає особливостям об’єкта і достатньо економну. Тому агентство Інекс отримало ліцензію Державної Архітектурно-будівельної інспекції України. Це найкраще підтвердження високої кваліфікації наших технічних фахівців і гарантія якості їх роботи.

Все частіше питання охорони будь-якого об’єкта розглядаються в комплексі. Це не тільки захист від зловмисників, але і захист від пожежі, який здатний знищити сам об’єкт охорони. Сучасна пожежна сигналізація – це складний комплекс спеціалізованого обладнання, датчиків і кабельних мереж, який не тільки просигналізує про початок пожежі, а й може включити апаратуру гасіння, щоб придушити осередки загоряння на початковій стадії. Нашу кваліфікацію в питаннях пожежної безпеки підтверджує ліцензія Державної Служби України з надзвичайних ситуацій.

Наші фахівці кваліфіковано проектують і монтують системи пожежогасіння не тільки на об’єктах з невеликим пожежним ризиком, але і там, де рівень небезпеки визнаний високим. Також ми виконуємо роботи по створенню мережі пожежної сигналізації.

Вирішивши скористатися послугами охоронного агентства Інекс, ви зможете забезпечити різнобічну охорону свого майна і життя і бути впевненим, що питаннями вашої безпеки займаються фахівці найвищої кваліфікації.