Охорона будівництв

Охорона будівельних об’єктів

охрана строек, охрана строек харьковОхорона будівельних майданчиків  – один із широких спектрів діяльності нашого агентства. Забезпечення абсолютної безпеки ввіреної території і повного спокою клієнта за збереження довіреного нам майна – головний пріоритет діяльності охоронного агентства.

Охорона будівництва

Буде забезпечена охорона будівництва від усіх можливих посягань на майно клієнта незалежно від ступеня складності об’єкта. Професійні співробітники проведуть аналіз території та продумають охорону до найдрібніших деталей.

Охорона об’єкта будівництва

Охорона об’єкта будівництва – справа відповідальна, саме тому наше агентство підбирає найбільш досвідчених і висококваліфікованих співробітників. Позитивні відгуки і цілісність об’єкта, що охороняється, – найкраща нагорода для нашого агентства.

 

У наших співробітників за плечима великий досвід і гарна фізична підготовка, саме тому клієнт може бути абсолютно впевнений, що охорона об’єктів будівництв буде забезпечена найкращим чином.

Охорона будівельної площі

Завдяки передовим технологіям охорона будівельної площі здійснюється за допомогою спеціальних систем оповіщення та спостереження. Так, при будь-якій підозрілій дії на ввіреній території або надходженні сигналу тривоги – наші співробітники вже будуть в дорозі до охоронюваного об’єкту.

Охорона будівельних об’єктів – необхідність, адже дороге устаткування вимагає і відповідної опіки, наше агентство гарантує швидке реагування та забезпечення збереження вашого майна. У разі посягання на охоронювану власність екіпаж буде на місці протягом трьох хвилин.

Вартість послуги: 25-30 UAH/ГОД