Охорона-супровід вантажів

Охорона і супровід вантажів

Охорона-супровід вантажів

Охорона і супровід вантажів – невід’ємна частина роботи охоронного агентства, в тому числі і нашої.

Супровід вантажів, охорона – необхідність, що диктується небезпеками, з якими може зіткнутися водій на дорозі, до того ж цінні вантажі свідомо вивчаються зловмисниками. Наше агентство готово забезпечити супровід вантажів від пункту А до пункту Б і гарантувати безпеку водія і вантажу, що перевозиться.

Охорона і супровід вантажів забезпечуються професійними охоронцями з великим досвідом у сфері охорони та вантажоперевезень, тому клієнт може бути впевнений у збереженні майна, що перевозиться, і правильності вибору на користь нашого охоронного агентства.

Супровід вантажу починається з вивчення маршруту, підбирається оптимальний варіант пересування, передбачаються всі небезпечні ділянки шляху і по можливості вибирається альтернативний варіант маршруту.

per2-bСупровід вантажів може бути небезпечним не тільки для водія і вантажу, що перевозиться, а й для самої охорони, тому охоронці нашого агентства проходять спеціальну підготовку і екіпіруються належним чином.

Охоронець, що супроводжує вантаж, – людина, яка відповідає за збереження довіреного майна, що перевозиться. Всі співробітники, яким довіряються подібні завдання – це люди, які пройшли серйозний відбір і довели свій професіоналізм на ділі.

Послуги із супроводу вантажів будуть надані вчасно і належним чином. Клієнт може бути повністю впевнений у правильності свого вибору, професіоналізм охорони і належне технічне оснащення гарантують виконання покладеного завдання в повній мірі.

 

Вартість послуги: 40-60 UAH/ГОД