Охорона заводів

Організація охорони підприємства

Охорона заводу – одне з ключових напрямків діяльності нашого агентства, не допустити навіть мінімальну можливість проникнення на об’єкт за допомогою сучасних систем стеження і добре підготовлених професійних охоронців з великим досвідом за плечима.

Охорона підприємства буде доручена кращим фахівцям після проведення підготовчих робіт по вивченню об’єкта і фіксуванню вад захисту нашими співробітниками. Після недовгої процедури ваше підприємство буде максимально захищене від усіх видів посягань на майно. Спокій клієнта за ввірений об’єкт – найкраща нагорода для нашого агентства.

При охороні заводів, промислових підприємств і складських приміщень основними завданнями, що стоять перед співробітниками охоронного агентства, є контроль дотримання пропускного режиму, запобігання розкрадань обладнання, інструментів, продукції, контроль ввезення-вивезення матеріальних цінностей та запобігання проникненню сторонніх осіб на територію об’єкта і в виробничі приміщення. Для цього задіюються підготовлені охоронці, які володіють знаннями щодо використання сучасних засобів і устаткування, таких як системи відеоспостереження, сигналізації, системи контролю доступу та металодетекторами. При роботі на таких об’єктах особлива увага приділяється дотриманню співробітниками вимог з охорони праці.

Вартість послуги: 25-40 UAH/ГОД