Охоронна сигналізація

Охоронна система для офісу, будинку

ОхраннаяСигнализацияОхоронна сигналізація — це комплекс заходів щодо розробки, встановлення, контролю і технічного обслуговування засобів забезпечення безпеки об’єктів нерухомості та їх власників для запобігання цілого ряду надзвичайних подій, таких як:

  • проникнення грабіжників;
  • напад зловмисників із загрозою здоров’ю, а часто і життю об’єкта нападу;
  • зменшення ризику матеріальних збитків приватної власності, власності підприємства або фірми;

Охоронна сигналізація призначена для своєчасного виявлення проникнення зловмисників на територію, що охороняється, і передачі тривожного повідомлення про надзвичайну подію. До складу системи охоронної сигналізації входять: приймальна станція, пристрій постановки-зняття з охорони, охоронні сповіщувачі, резервне джерело живлення.

1. Приймальна станція (централь, приймально-контрольний прилад). Призначена для прийому і обробки сигналів від охоронних сповіщувачів (датчиків), контролю джерела резервного живлення, контролю лінії передачі повідомлень, передачі тривожного повідомлення про надзвичайну подію, управління допоміжними пристроями за допомогою вбудованих реле.

2. Пристрій постановки-зняття з охорони (клавіатура, зчитувач магнітних карт, зчитувач електронних ключів) призначений для постановки об’єкта під охорону та санкціонованого зняття об’єкта з охорони шляхом набору пароля з числових комбінацій (клавіатура), шляхом розпізнавання електронного коду (зчитувач магнітних карт, зчитувач електронних ключів).

3. Охоронні сповіщувачі (датчики) — застосовуються для контроля території (площі) приміщень, контроля входу-виходу і відкривання-закривання дверей (люків, вікон), контроля розбиття вікон (вітрин, скляних дверей), контроля витоку газу, води і т. п. Сповіщувачі встановлюються в місцях, найбільш зручних для контроля території відповідно до технічних характеристик і контрольованих параметрів (умов спрацьовування) самих сповіщувачів, і утворюють так званий шлейф або зону, які підключаються до приймальної станції.

4. Резервне джерело живлення (акумулятор, акумуляторна батарея) призначене для забезпечення працездатності всіх компонентів установки охоронної сигналізації в разі відключення установки від основного джерела живлення 220 В. Це – основні компоненти установки.

Існує величезна кількість додаткових пристроїв, що виконують безліч різних функцій, і необхідність в їх установці визначається побажаннями Замовників.

Системи охоронно-тривожної сигналізації підключаються до пультів постійного центрального спостереження (ПЦС). Існує два варіанти такого підключення: або за допомогою стаціонарних (проводових) телефонних, або ліній за допомогою каналів зв’язку GSM або стандарту GPRS. Обидва варіанти мають свої позитивні і негативні властивості, але в кінцевому підсумку обидва забезпечують надійну роботу. Наші фахівці будуть рекомендувати найбільш оптимальний варіант підключення до ПЦС в тому чи іншому випадку.

Що з себе становлять ті чи інші компоненти обладнання охоронно-тривожної сигналізації?

1. Охоронні системи комплектуються великою кількістю різних сповіщувачів (датчиків), різних за своїми функціями, устроєм і призначенням, і деякі з них являють собою: – об’ємний сповіщувач (датчик руху), інфрачервоний, виконаний на мікропроцесорній основі, який має високу чутливість на присутність людини або тварин у приміщенні, що охороняється. Крім того, він має високу стійкість до зміни теплових потоків внаслідок роботи кухонного обладнання, систем кондиціонування повітря, дії сонячного випромінювання і т. д. – датчик розбиття скла, що реагує на звук розбитого скла і потім на високочастотний звук осколків, що розлітаються. – магнітоконтактні датчики, призначені для контролю стану відкриття дверей, вікон, люків, воріт і т. д. Складаються з двох елементів: геркон і магніт.

2. Дистанційна тривожна кнопка являє собою брелок з кнопкою і використовується у випадках нападу на об’єкт, що охороняється, або людей. Дальність дії такої кнопки в умовах прямої видимості становить до 200 м. Натискання кнопки відповідає тривозі і ініціює негайний виклик групи швидкого реагування.

3. Акумулятор і трансформатор складають найпростіше джерело безперебійного живлення, що дозволяє системі при зникненні зовнішнього електроживлення протягом 10-15 годин залишатися в працездатному стані. Комплекти один від іншого відрізняються кількістю і типами елементів, що підключаються до приймальної станції (централі). Постановка і зняття з охорони об’єкта здійснюється шляхом набору цифрового коду на клавіатурі, розташованій на лицьовій стороні контрольної панелі, або з переносного бездротового брелока. На клавіатурі є підказки російською мовою, журнал подій, список тривог, описані можливі несправності. Всі пристрої (сповіщувачі, датчики), в тому числі сирена і клавіатура, в системі можуть бути дротові або бездротові. Бездротові охоронні датчики мають елемент живлення, який, як правило, 2-3 роки служить, потім при появі повідомлення на клавіатурі бездротової GSM сигналізації батарейку необхідно замінити.

Вартість послуги: від 200 UAH