Системи відеоспостереження

Система відеоспостереження для квартири, офісу

СистемыВидеонаблюденияОхоронне відеоспостереження існує на правах окремого розділу систем безпеки або істотно доповнює будь-яку систему безпеки. Наприклад, група швидкого реагування прибуває на об’єкт, але злочинці встигли зникнути в невідомому напрямку. Зображення з відеокамер може показати номери автомобіля зловмисників, їх особи, що винесено та інше. При спільній роботі систем відеоспостереження та контролю обліку робочого часу видно, хто і коли увійшов або вийшов з офісу, скільки співробітників увійшло по одній картці в офіс і т. п.

 

Відеоспостереження зараз відкриває нові можливості. В даний час звичайні аналогові чорно-білі відеокамери встановлюються майже повсюдно, і їх основне завдання – не тільки виявлення проникнення на територію, що охороняється, а й спостереження за навколишнім оточенням. Чорно-білі відеокамери раніше мали кращі характеристики, ніж кольорові. dome_security_camera

  Але в даний час кольорові відеокамери мають функцію «день-ніч» і при зниженні рівня освітлення переходять в чорно-білий режим, адже вночі всі кольори сірі. Кольорові ж відеокамери крім того передають колір зображення.

Коли необхідно розрізняти дрібні деталі, то доцільно використовувати мегапіксельні IP-відеокамери. Наприклад, такі камери використовують для фотографування автомобільних номерів або для спостереження за великим об’єктом з великої відстані. Залежно від поставлених завдань можуть використовуватися звичайні корпусні камери, купольні і керовані високошвидкісні відеокамери.

  Основні функції відеоспостереження:
  • запис при рухах;
  • спостереження на моніторах;
  • спостереження через локальну мережу;
  • віддалене спостереження через iнтернет.
 

Відеореєстратор встановлений автономно, і запис проглядається за певний період. При цьому постійно спостерігати за ним не буде потрібно, якщо включена функція перезапису для запобігання заповненню диска. Наповнюваність жорсткого диска залежить від інтенсивності руху під час запису при рухах, обсягу диска, якості запису.

Якщо Ви перебуваєте у відпустці і хочете подивитися, що у Вас відбувається вдома, в офісі, на складі, дачі тощо, відкриваєте ноутбук або будь-який комп’ютер, на якому є браузер Explorer (стандартний для Windows XP, Vista), підключаєтеся до мережі Інтернет і вводите дані для підключення. Перегляд можливий в режимах реального часу і архіву записів.

Вартість послуги: договірна